0541 365 34 34

HİZMETLERİMİZ

parça kontör

TÜRKCELL PARÇA KONTÖR

Sistemimizde tükcell parça kontör 5 ile 70 arasında 5 in katları şeklinde satışa sunulmuştur.Bayinin talebine göre ara kontörlerde bayi sayfasına eklenebilmektedir.Sistemden vermiş olduğunuz siparişler sımserver cihazı ile 7/24 otomatik hatasız,kesintisiz ve çok kısa sürelerde gönderilmektedir.

VODAFONE TÜM TARİFE PARÇA KONTÖR

Vodafone tüm tarife parça kontör siparişleriniz distirübütör ekranlarına api bağlantılıdır ve otomatik gönderilir.Siz müşterinizden numarayı alıp yükle butonuna tıkladığınız anda kontör yüklenmiş olur.Sizin sipariş verdiğiniz numaraya site yöneticisi tarafından ikinci bir müdahale söz konusu değildir. Dolayısı ile gitmedi gitti beklemede gibi bir durum söz konusu değildir.

VODAFONE CEP ÖĞRENCİ

Vodafone cep öğrenci parça kontör bir hattan diğer bir hatta transfer yolu ile 5 ve 80 arasında satışa sunulmaktadır.Vodafone parça kontör gönderiminde sistemimiz teknografi yazılım şirketinin geliştirdiği vodafone çoklu gönderim programını kullanmaktadır.Gönderici aynı anda 10 sipariş atabilme özelliğine sahiptir ve kesinlikle manuel işleme ihtiyaç duymamaktadır.Hangi numaraya hangi hattan kontörgönderildiğini kaydeden cihazda hata payı sıfırdır.Sistemimizde tüm operatörlerde olduğu gibi cepöğrenci yide sorunsuz kullanabilirsiniz.

KREDI KARTI ILE ONLINE BAKIYE SATIN ALMA

Kendinizin veya müşterinize ait kredi kartını sanal ekranımızdan çekebilir anında bakiyenize

AVEA PARÇA KONTÖR

Aveada bir hattan bir defeda en fazla 50 kontör transfer edilmektedir.Bir hattında günlük parça kontör alma limiti 50 dir.Bu sebeple sistemde avea parça kontör 10 ile 50 arasında 5 in katları şeklinde siparişe sunulmuştur.Avea parça kontör operatörün alt yapı yetersizliği sebebi ile diğer operatörlere göre daha geç gönderilebilmektedir.Sistemde yapılan tüm avea işlemlerin onay mesajları ve gönderildiği numara kaydedilmektedir.Herhangi bir ihtilaf durumunda delil olarak sunulur ve müşteri hizmetlerinden teyid ettirilir.

PARÇA KONTÖR NEDIR?

Ülkemizde faaliyet gösteren gsm operatörlerinin kazı konuş kartlarına alternatif olarak operatörlerden bağımsız girişimciler tarafından ve yine operatörlerin transfer kanalları kullanılarak bir hattan diğer bir hatta transfer yöntemiyle son kullanıcıya ulaştırılan kontör türüdür.2004 yılı ortalarında piyasada satılmaya başlanan parça kontör son kullanıcıdan gördüğü büyük talep karşısında içinde bulunduğumuz 2009 itibari ile ülke genelinde dev bir sektör haline gelmiştir.Türkiye genelinde 500 ü aşkın parça kontör firması binlerce bayi ve 15 bini aşkın çalışanı ile artık göz ardı edilemeyecek bir sektördür.Operatörlerin son kullanıcıyı kazı konuş karta yönlendirme çabaları sonuçsuz kalmış ve 3 operatöründe parça kontörcülere altarnatif olacak parça kontör paketleri dijital piyasadaki yerini almıştır.Parça kontör firma sayısının artması rekabeti ve dolayısı ile hizmet kalitesini yükseltmiştir.Bayilerinin beğenisi toplayıp ayakta kalmak isteğen firmalar gönderim kanallarını genişletmiş ve yüksek meblalar harcayarak otomatik gönderim cihazları geliştirmişlerdir.paketkontor.com ve kontorsitesi.com Şahin Şimşek elle saylabilecek kadar az olan otomatik gönderim yapan parça kontör firmalarından biridir.

TÜRKTELEKOM

VODAFONE

TURKCELL

TÜRKCELL PARÇA KONTÖR

Sistemimizde tükcell parça kontör 5 ile 70 arasında 5 in katları şeklinde satışa sunulmuştur.Bayinin talebine göre ara kontörlerde bayi sayfasına eklenebilmektedir.Sistemden vermiş olduğunuz siparişler sımserver cihazı ile 7/24 otomatik hatasız,kesintisiz ve çok kısa sürelerde gönderilmektedir.

PARÇA KONTÖR

Ülkemizde faaliyet gösteren gsm operatörlerinin kazı konuş kartlarına alternatif olarak operatörlerden bağımsız girişimciler tarafından ve yine operatörlerin transfer kanalları kullanılarak bir hattan diğer bir hatta transfer yöntemiyle son kullanıcıya ulaştırılan kontör türüdür. Türkiye genelinde 500 ü aşkın parça kontör firması binlerce bayi ve 15 bini aşkın çalışanı ile artık göz ardı edilemeyecek bir sektördür.Operatörlerin son kullanıcıyı kazı konuş karta yönlendirme çabaları sonuçsuz kalmış ve 3 operatöründe parça kontörcülere alternatif olacak parça kontör paketleri dijital piyasadaki yerini almıştır.Parça kontör firma sayısının artması rekabeti ve dolayısı ile hizmet kalitesini yükseltmiştir.Bayilerinin beğenisi toplayıp ayakta kalmak isteyen firmalar gönderim kanallarını genişletmiş ve yüksek meblağlar harcayarak otomatik gönderim cihazları geliştirmişlerdir.

PARÇA KONTÖR BAYILIGI IÇIN NELER YAPMALISINIZ?

Parça kontör pazarında yerinizi alıp siz de bu pazardan pay alarak para kazanabilmek için öncelikle Parca kontor bayiliği veren bir firmadan bayilik almanız gerekmektedir. Pazarın en güçlü firmalarından olan Paket kontor Parça kontör pazarının bayilik veren firmalarındın birisidir. Parça kontör bayiliği almak için http://www.paketkontor.com adresine girip yeni bayi butonunu tıklamanız yeterlidir.

BAYILIK BAŞVURUSUNU NASIL YAPA BILIRSINIZ?

Parca kontor pazarında yerinizi alıp siz de bu pazardan pay alarak para kazanabilmek için öncelikle Parça kontör bayiliği veren bir firmadan bayilik almanız gerekmektedir. Pazarın en güçlü firmalarından olan Paket kontor Parça kontör pazarının bayilik veren firmalarındın birisidir. Parça kontör bayiliği almak için http://www.paketkontor.com adresine girip yeni bayi butonunu tıklamanız yeterlidir.

PARÇA KONTÖR SİTESİ

Kontör Sitesi olarak 2002 yıllından beri sektörde bulunmaktayız.Türkiyenin’her iline ilçesine köylerine kontör tıranfer ekranları ve cihazlarlı temin etmekteyiz.Şu anda nerdeyse türkiye’nin her il ve ilçesin’de bayilerimiz bulunmaktadır.

PARÇA KONTÖR BAYILIĞI BİLGİSAYARA PROGRAM KURUYORMUYUZ?

Bilgisayarınıza program kurulmamaktadır. Tüm işlemler websitemiz üzerinden online gerçekleşmektedir.

KIMLER PARÇA KONTÖR YÜKLEME VE FATURA TAHSILAT BAYILIĞI ALABILMEKTEDIR?

Tüm köy,kasaba,semt,ilçe ve illerdeki; Bakkal, Market, Eko Mini, Kırtasiye, Benzin İstasyonu, Çiçekçi, Büfe, Tekel Bayii, Tobacco Shop, Kuruyemişçi, Kafe, İnterne Cafe, Playstation Oyun Salonu, Cep Telefoncu, Türk Telekom Bayisi, Turkcell TİM, Turkcell TSN, Turkcell Mavi Nokta, Turkcell Alt Bayisi, Vodafone Store, Vodafone Shop, Vodafone Express, Vodafone Silver, Vodafone Alt Bayisi, Avea AİM, Avea ASN, Avea Alt Bayisi, PTT Acenteliği, Bilgisayar Satış, Teknik Servis, Kantin, Kafeterya, Dernek, Elektronik Satış, Taksi Durağı, Fotoğraf Stüdyosu, Kuyumcu, Sarraf, Emlakçı, Su Dağıtım Bayisi, Sanal Mağaza, Fatura Ödeme Merkezi, Sigorta Acentesi, Telefon Aksesuarcı, Çilingir işletmelerine sahip veya yol üzeri dükkan sahipleri sitemizden parça kontör yükleme bayiliği veya fatura tahsilat bayiliğini alabilmektedir.

ARAYIN
Open chat
MERHABA BEN ŞAHİN BEN SİZE NASIL YARDIM
Powered by